Skiareál Karolinka

Skiareál Karolinka, sjezdovky, večerní lyžování


Skiareál Karolinka se nachází na okraji města Karolinka, těsně vedle hlavní silnice Vsetín - Velké Karlovice. Areál nabízí vysokokapacitní vlek s hlavní sjezdovkou v délce 1000 m a je určen spíše pro náročnější a sportovní lyžaře.

Objízdná trasa „rukáv" však umožní i méně zdatným lyžařům objet nejprudší část sjezdovky a tím vyhoví i rodině s dětmi nebo lyžařským kurzům. Z horní stanice vleku je krásný výhled na hřeben Vsetínských vrchů a Javorníků.

Celá plocha hlavní sjezdovky je uměle zasněžována, rovněž je osvětlena a nabízí tak ideální podmínky i pro večerní lyžování. Areál je dostupný vlakem, autobusem nebo autem - parkoviště u spodní stanice s kapacitou 200 aut je ZDARMA.

Okolní hřebeny Javorníků a Vsetínských vrchů nabízí výborné podmínky pro běžecké lyžování. Závodní běžecké tratě se upravují od lyžařského areálu Machůzky ve Velkých Karlovicích po konec hotelu Horal.

Skiareál Karolinka vyniká především pestrou a náročnou hlavní sjezdovou tratí, s vynikajícím zasněžovacím systémem a špičkovou úpravou, dále pak výbornou dopravní dostupností s možností bezproblémového parkování.


Ceník - SKI Karolinka


Skiareál Karolinka